TELEFON: 
777882332

E-MAIL:        
joga999@volny.cz

  HLAVNÍ
PRÁVĚ TEĎ
AKCE
SEMINÁŘE
PRAVIDELNĚ
V PŘÍRODĚ
U VODY
GALERIE
PŘIHLÁŠENÍ

JÓGA PODLE KRIŠNAMAČARJI A JEHO ŽÁKŮ
JISTĚ JE VÍCE NEŽLI 999 OTÁZEK NA CESTĚ JÓGY

ŠRI TIRUMALAI KRIŠNAMAČARJA PRO NÁS OBJEVIL FASCINUJÍCÍ HARMONII MEZI KLIDEM A POHYBEM V JÓZE
KRIŠNAMAČARJA - TEN, KTERÝ VEDE SVÝM PŘÍKLADEM OSTATNÍ -
ŠRI TIRUMALAI KRIŠNAMAČARJA VYVINUL NOVOU FORMU CVIČENÍ HATHA JÓGY, KTERÁ KLADE DŮRAZ NA ROZVOJ SÍLY A PRUŽNOSTI. JEHO JÓGA KOMBINUJE TRADIČNÍ ÁSANY A PRÁNÁJÁMU S PRVKY GYMNASTIKY. DO SVÉ JÓGY ZAVÁDÍ DYNAMICKÝ SLED CVIKŮ, KTERÝ SE INDIVIDUÁLNĚ UPRAVUJE PRO KAŽDÉHO STUDENTA. PRAXE JÓGY TEĎ MŮŽE BÝT KLIDNÁ, DYNAMICKÁ ČI KOMBINOVANÁ PODLE CHUTI A KONDIČNÍHO VYBAVENÍ CVIČENCE. TAK SE ZRODILA AŠTANGA VINJÁSA JÓGA ČI IYENGARJÓGA. JSTE-LI V TĚLOCVIČNĚ NEBO ČTETE-LI KNIHU O JÓZE, VE KTERÉ JSOU SLOVA AŠTANGA, VINJÁSA, „SÍLA“, „TOK“, „JÁDRO“, „VINIJÓGA“ NEBO „IYENGAR“, JEDNÁ SE O PRAXI JÓGY PODLE TRADICE KRIŠNAMAČARJI. JEDNÁ SE O OPRAVDU GENIÁLNÍ PRAXI JÓGY, KTERÁ JE OPRAVDU ÚČINNÁ A KTEROU MŮŽE UŽÍVAT OPRAVDU KAŽDÝ.
( - TO JE TA NOVÁ MODERNÍ JÓGA ZALOŽENÁ NA PRAVIDELNÉ PRAXI URČENÁ PRO OBYČEJNÉHO SOUČASNÉHO ČLOVĚKA - )
CVIČENÍ JÓGY DÁVÁ OPRAVDOVOU BDĚLOST CVIČENÍ JÓGY ČISTÍ MYSL CVIČENÍ JÓGY ČISTÍ VNÍMÁNÍ CVIČENÍ JÓGY MÁ JASNÝ CÍL CVIČENÍ JÓGY PŘINÁŠÍ POZNÁNÍ

CVIČITEL PETR

PETR STUDOVAL JÓGU MEZINÁRODNĚ U ORGANIZACE BERUF SVERBAND DER BKS IYENGAR YOGA VERINIGUNG DEUTSCHLAND. CVIČITEL JÓGY ING. PETR NĚMEČEK CVIČÍ JÓGU JIŽ 30 LET A ABSOLVOVAL MNOHO VORKŠOPŮ S MEZINÁRODNÍMI UČITELI NAPŘÍKLAD U MIRY METHY Z VELKÉ BRITÁNIE, U RITY KELLER Z NĚMECKA, U MICHAELA FORBESE Z NĚMECKA, U PROF. KARLA BAJERA Z RAKOUSKA, U LESZKA MIODUCHOVSKÉHO Z POLSKA, U DAVIDA MELONIHO Z ITÁLIE, U KLAUSE GRZESCHE Z NĚMECKA, U GEORGIE GRUTTER Z NĚMECKA, U GABRIELY GIUBILARO Z ITÁLIE, U BEATY SCHOLZ Z NĚMECKA, U KEVINA DURKINA Z DENEVRU USA, U MAG. EVY HAGER Z RAKOUSKA, U SHARATA ARORY Z DHATAMSALY INDIE.
NA JÓZE PODLE KRIŠNAMAČARJI JE KOUZELNÁ JEJÍ PRAVIDELNÁ PRAXE - PRAVIDELNÁ PRAXE JÓGY MĚNÍ ŽIVOT.
PETR SVÉ CVIČENCE OPRAVDU VEDE SVÝM VLASTNÍM PŘÍKLADEM TAK, JAK JE TRADICÍ V JÓZE PODLE KRIŠNAMAČARJI. PETR MÁ VŠECHNA SVÁ CVIČENÍ PRAVIDELNĚ PRAKTIKOVANÁ A DOBŘE VYZKOUŠENÁ. V TRADICI KRIŠNAMAČARJI VEDE PETR SVÉ CVIČENCE K PRAVIDELNÉMU PRAKTIKOVÁNÍ JÓGY PODLE JEJICH INDIVIDUÁLNÍ KONDICE A POTŘEB. JÓGU POVAŽUJE ZA ÚŽASNÝ OBJEV LIDSTVA A ZA VELKOU ŠANCI PRO KAŽDÉHO ŽÍT V SOULADU SE SVOJI VLASTNÍ PODSTATOU. JÓGU PODLE KRIŠNAMAČARJI POVAŽUJE PETR NEJEN ZA JÓGOU, KTEROU MŮŽE CVIČIT KAŽDÝ, ALE VIDÍ V NÍ JASNOU ŠANCI, ABY VŠICHNI LIDI MOHLI ŽÍT HARMONICKY A ŠŤASTNĚ. STAČÍ JEN PRAVIDELNĚ PRAKTIKOVAT JÓGU KLIDNĚ ČI DYNAMICKY PODLE SVÉ CHUTI A KONDICE... JAKO UČITEL JÓGY PODLE KRIŠNAMAČARJI SE PETR NEUSTÁLE ZDOKONALUJE VE SVÝCH ZNALOSTECH LIDSKÉHO TĚLA A VE ZNALOSTI JEHO ZÁKLADNÍCH FUNKCÍ. NEUSTÁLE VYUŽÍVÁ ŠKOLENI JINÝCH UČITELŮ JÓGY K PRECIZNĚJŠÍMU VEDENÍ JEDNOTLIVÝCH LEKCÍ. CÍLEM PETRA JAKO UČITELE JÓGY PODLE KRIŠNAMAČARJI JE UČIT ŽÁKY UVĚDOMIT SI SVÉ TĚLO A JEHO SPRÁVNÉ NASTAVENÍ A PROŽÍVÁNÍ V JEDNOTLIVÝCH POZICÍCH. SPECIFICKÝM RYSEM JÓGY PODLE KRIŠNAMAČARJI JE PRAKTIČNOST A ÚČINNOST CVIČENÍ. PETR CHÁPE JÓGU PODLE KRIŠNAMAČARJI HLAVNĚ JAKO NÁSTROJ, KTERÝ KAŽDÉMU CVIČENCI LÉPE UKAZUJE SAMA SEBE A CESTU K TOMU LEPŠÍMU A DOKONALEJŠÍMU V SOBĚ. NEČEKEJTE S POZNÁNÍM SEBE, ČAS LETÍ.
ZDE SI MŮŽETE SPUSTIT ROZHOVOR S PETREM PRO ČESKÝ ROZHLAS SEVER O MOŽNOSTECH JÓGY
CVIČITEL PETR NĚMEČEK SE SPECIALIZUJE NA JÓGU PODLE KRIŠNAMAČARJI OD ROKU 1999, ABSOLVOVAL TŘÍLETÉ MEZINÁRODNÍ UČITELSKÉ STUDIUM JÓGY PODLE IYENGARA U ORGANIZACE BERUFSVERBAND DER BKS IYENGAR - YOGA - VERINIGUNG DEUTSCHLAND e.v.
ZDE SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT NĚKTERÉ CITÁTY PETROVÝCH UČITELŮ, NAPŘÍKLAD OD Miry Methy z Velké Británie, OD Rity Keller z Německa, OD Michaela Forbese z Německa, OD prof. Karla Baiera z Rakouska, OD Leszka Mioduchovského z Polska, OD Davida Meloniho z Itálie, OD Klause Grzesche z Německa, OD Georgie Grutter z Německa, OD Gabrielly Giubilaro z Itálie, OD Beaty Scholz z Německa, OD Kevina Durkina z Deneveru v USA OD Mag. Evy Hager z Rakouska OD Sharata Arory z Dharamshaly v Indii a OD dalších.


DEJTE VÍCE SVÉ PRAXI V JÓZE - VRÁTÍ VÁM VĚTŠÍ ŽÁR DO ŽIVOTA (B.K.S.IYENGAR)

POMOCÍ JÓGY BUDETE ZDRAVÍ. POMOCÍ JÓGY BUDETE ŠŤASTNÍ A BUDETE SE CÍTIT MLADÍ...
JÓGA JE PROSTĚ GENIÁLNÍ !
PRVNÍ RADOSTÍ POHYBU JE JEHO VNÍMÁNÍ DRUHOU RADOSTÍ POHYBU JE JEHO UVOLNĚNÍ TŘETÍ RADOSTÍ POHYBU JE JEHO OTEVŘENÍ ČTVRTOU RADOSTÍ POHYBU JE JEHO RYTMUS PÁTOU RADOSTÍ POHYBU JE NAPLNĚNÍ DHARMY

JÓGA OPRAVDU GENIÁLNÍ

KDYŽ JE, PROČ JI NEVIDÍME ? NAŠE NEVĚDOMOST PRAVDĚ NEŠKODÍ, ŠKODÍ JEN NÁM !
( EDUARD TOMÁŠ: 999 OTÁZEK A ODPOVĚDÍ NA CESTĚ POZNÁNÍ )