TELEFON: 
777882332

E-MAIL:        
joga999@volny.cz

  HLAVNÍ
PRÁVĚ TEĎ
AKCE
ZAČÁTEK
PRAVIDELNĚ
V PŘÍRODĚ
LETNÍ
GALERIE
PŘIHLÁŠENÍ

JÓGA TANCEM

UVOLNĚNÝ A SVOBODNÝ POHYB CELÝM TĚLEM UVOLNÍ BLOKÁDY NEJEN NA TĚLE


MEDITACE - UČÍME SE SVOBODĚ

HLEDÁME VŽDYCKY TO, CO JE VZDÁLENÉ. HLEDÁME VŽDYCKY TO, CO JE DALEKO - A ONO TO NENÍ DALEKO. STALI JSME SE NATOLIK DALEKOZRAKÝMI, ŽE JSME ZTRATILI SCHOPNOST VIDĚT TO, CO SE NACHÁZÍ V NAŠÍ BEZPROSTŘEDNÍ BLÍZKOSTI. PODÍVEJME SE I PŘED SEBE I DO PŘÍTOMNOSTI, KTERÁ JE TU TEĎ. NAŠE OČI SE ZAMĚŘUJÍ NA VZDÁLENÝ HORIZONT, A ZTRATILY SCHOPNOST VIDĚT TO, CO JE HNED VEDLE, CO NÁS OBKLOPUJE. TO, CO NÁS OBKLOPUJE, TO JE TŘEBA OBJEVIT. - VIDEO MEDITACE JE BLAŽENOST Z TOHO,ŽE JE ČLOVĚK SÁM SEBOU.ČLOVĚK JE SKUTEČNĚ ŽIVÝ KDYŽ JE SCHOPEN BÝT SÁM. SAMOTA JE KVĚT, JE TO LOTOS VYKVÉTAJÍCÍ Z VAŠEHO SRDCE.MEDITACE JE PROSTŘEDNÍK K TOMU, ABYCHOM SI UVĚDOMILI SAMA SEBE.MEDITACE JE JEDNODUCHÁ LEKCE UVĚDOMĚNÍ, BDĚLOSTI, SPONTÁNNOSTI, BYTÍ MIMO MYŠLENÍ, BYTÍ V TOTÁLNÍ AKTIVITĚ, PŘÍTOMNOSTI, LEKCE VĚDOMÍ. NENÍ TO TECHNIKA,

JE MEDITACE PRO MNE?

JÓGA SE V ZÁKLADNÍCH RYSECH PREZENTUJE JAKO DISCIPLÍNA SEBEREALIZACE, JAKO METODA PRO DOKONČENÍ VÝVOJE ČLOVĚKA A PŘIVEDENÍ JEJ K JEHO SKUTEČNÉMU BYTÍ, DO JEHO SAMÉHO STŘEDU. JE TO VÍCEMÉNĚ PREVENTIVNÍ A PŘIROZENÁ METODA. ÚČINNÁ DNES, STEJNĚ JAKO PŘED TISÍCI LETY, KDY VZNIKLA.

BUĎTE HRAVÍ RADUJTE SE Z BLÁZNOVSTVÍ, KTERÉ Z VÁS VYCHÁZÍ. POMOZTE MU, SPOLUPRACUJTE. BUDETE SE CÍTIT TAK VOLNÍ, TAK BEZTÍŽNÍ A POCÍTÍTE TAKOVOU BYSTROST, JAKO BYSTE BYLI DĚTMI. NEBOJTE SE - STAŇTE SE POUZE SVĚDKY VAŠÍ MYSLI. ČEKEJTE A BUĎTE KLIDNÍ. NESPĚCHEJTE. BUĎTE NĚČÍM TEŤ V PŘÍTOMNOSTI.(OSHO)

PROČ MÁLO KDO DOSÁHNE ? MÁLO KDO HLEDÁ !
( E.TOMÁŠ: 999 OTÁZEK A ODPOVĚDÍ NA CESTĚ POZNÁNÍ )